Top
Автобусні Квитки / Правила перевезення

Правила перевезення пасажирів на міжнародних автобусних маршрутах.

 

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ

 

Пасажир повинен прибути на посадку не пізніше як за 30 хвилин до від’їзду автобуса в рейс. В разі запізнення на посадку відповідальність несе пасажир. Гроші за невикористану поїздку не повертаються.

Відправлення автобуса відбувається за місцевим часом країни, з якої здійснюється поїздка.

Водій автобуса має право: не допускати до поїздки пасажирів, які не мають квитків або не пред’являють посвідчення встановленого зразка, що підтверджує право на пільги щодо оплати проїзду, перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, порушують громадський порядок, мають при собі небезпечні вантажі, зокрема легкозаймисті, вибухонебезпечні й  такі, що можуть забруднити транспортний засіб чи одяг пасажирів.

Під час руху заборонено курити, вживати алкогольні напої, наркотики. В разі невиконання вказаних умов, перевізник залишає за собою право висадити пасажира з автобуса без компенсації вартості проїзду.

Діти та молодь до 16 років можуть здійснювати поїздку тільки у супроводі дорослих.

Перевезення тварин або негабаритного багажу можливе тільки з письмового дозволу фірми-перевізника.

Перевізник не несе відповідальності за запізнення під час руху, що спричинилось незалежними від нього причинами.

Перевізник залишає за собою право змінювати розклад, ціни на проїзд, місце посадки/висадки, здійснювати заміну автобуса на проміжних зупинках, а також змінювати місце в салоні автобуса, яке вказане у квитку.

Перелік та кількість дозволених/заборонених продуктів харчування, ліків, алкоголю, тютюнових виробів, грошей, техніки та ін. регулюється митними правилами перетину кодону, з якими пасажир зобов’ְְׇязаний ознайомитись до початку поїздки. Відповідальність за вміст особистого багажу несе пасажир.

Пасажирам, які виїжджають за кордон по візі або біометричному паспорту необхідно подбати про наявність полісу страхування.

 

ДОКУМЕНТИ

Перевізник не несе відповідальності за дії прикордонних, митних, податкових і інших адміністративних органів, які висувають претензії до пасажирів. Пасажир сам несе відповідальність за належне оформлення своїх документів і за вміст багажу. У випадку, якщо пасажир буде затриманий на кордоні і це спричинить затримку рейсу, екіпаж автобуса має право від’їхати з кордону без пасажира згідно з розкладом руху автобуса. Вартість квитка не відшкодовується.

Квиток є іменним документом і не може бути переданий іншій особі.

У випадку знижки пасажир зобов’ְְׇязаний при посадці в автобус пред’явити копію документу, на підставі якої вона надана.

Загублений, вкрадений або ж квиток невстановленого типу не відновлюється (дублікат не видається) та гроші не повертаються.

Виправлення в квитку заборонені, тому при зміні інформації повинен бути виписаний інший квиток, що є платною послугою.

Повна вартість квитка не повертається незалежно від терміну його здачі. Сума утримання з вартості проїзду розраховується згідно внутрішніх правил перевезень перевізників, але не може бути меншою, ніж 20% вартості квитка. Оплачена бронь входить у вартість квитка і при відмові від поїздки поверненню не підлягає.

Підставою для повернення коштів є квиток (посадковий талон) з усіма відривними купонами та обкладинкою.

Пасажири, які придбали свій квиток з відкритою зворотною датою можуть повернутись тільки тим рейсом, на який є вільні місця.

Здійснюючи зміни дати виїзду, пасажир автоматично втрачає право на відшкодування вартості квитка.

Придбавши квиток, пасажир автоматично погоджується з усіма умовами і правилами перевезення. Після оформлення квитка претензії щодо незгоди з умовами і правилами перевезення не приймаються.

 

БАГАЖ

Вартість оплати багажу обумовлена внутрішніми правилами перевезення перевізників.

За втрачені або залишені в автобусі речі та за ручну поклажу відповідальність несе сам пасажир.

 

ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

Компанія не несе відповідальності за відхилення від розкладу , несвоєчасну подачу транспортного засобу, які виникли внаслідок обставин непереборної сили (включаючи, але не обмежуючись: погодні умови, озброєні напади, дії держорганів, затримка на кордоні,  ремонт доріг і т. д., а також дії самих пасажирів, які впливають на виконання обов’язків) чи інших обставин (поломка автобуса по дорозі до місця відправлення (прибуття)), які компанія, не дивлячись на прийняті міри, не змогла передбачити і запобігти.

Sorry, the comment form is closed at this time.